خدمات اکسترا

خدمات اکسترا

ما در مجموعه اکسترا به عنوان همراه و دوست مخاطبان خود با همه توان و تخصص برای به دست آوردن اعتماد ، محبت و همراهی شما تمام تلاش خود را بیشتر و بهتر از هر گروهی انجام خواهیم داد . در این راستا ما خدمات خود را در پنج گروه اصلی به شرح زیر ارائه می دهیم . لازم به توضیح است که بسیاری دیگر از خدمات در شاخه های پایین تر این سر فصلها مانند مشاوره مهاجرت و اقامت در ترکیه و همچنین مشاوره های تجاری  و راه اندازی کسب و کارهای موفق  و بسیاری دیگر ، با کمال افتخار ارائه می شود . از همراهی شما به خود می بالیم .

رزرواسیون هتل ها

هتل در سفر بر خلاف تفکر خیلی از توریستها که آن را فقط جایی برای خواب می دانند ، نیست . هتل یعنی تجربه خانه ای لوکس با آزادی عمل و امکانات بی نظیر فرا تر از آنچه در خانه شخصی خود دارید . هتل یعنی چند روزی زندگی کردن خارج از پروسه تکرار و روزمرگی زندگی همیشگی .ما در گروه اکسترا با سالها سابقه و ارتباط با هتل داران برتر و بر اساس شناخت در حدود ۳۰ هتل از بهترین هتلهای شهر را ، از بین چند هزار هتل موجود برگزیده ایم و این هتلها را در مکانهای مختلف شهر و با بهترین و گوناگونی قیمت ها برای شما انتخاب کرده ایم که البته به شکلی مداوم آنها را به روز رسانی می نمائیم و می توانید در نقشه هوشمند وب سایت از مکان دقیق هتل ها اطلاع پیدا کنید. هتل های گروه اکسترا با قیمتهایی باور نکردنی برای توریستهایی که قصد دارن برای مدیریت هزینه های خود به جای استفاده از تورها ، هتل مستقیم در شهر رزرو کنند ، بی نهایت انتخاب ایده آلی خواهد بود . یکی از مهم ترین وجه تمایزات هتلهای اکسترا ، خدمات رایگانی است که دیگر همکاران فقط با گرفتن تور به شما خواهند داد و ما در اکسترا ، ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی - گشت شهری رایگان به همراه پذیرایی و بیمه مسافری را به عنوان هدیه به همراهان گرامی اهدا می نمائیم .

خرید و اجاره ملک

یکی از بزرگترین چالشهای همیشگی  برای همه انسانها ، موضوع داشتن سرپناه و مکانی برای زندگی بوده  و این نیاز ، ما را به سمت جستجویی همیشگی برای پیدا کردن خانه ها کرده است . خانه جایست که می توانیم فارغ از همه اتفاقات بیرون آن ، با اشخاصی که به آنان خوی گرفته ایم  به آرامشی منحصربفرد برسیم . با این مقدمه و بر همین اساس ما بین هیاهوی و شلوغی همکاران محترم برای یاری رساندن به شما و پیدا کردن خانه یا ملک مورد نظر برای خرید و اجاره ، در صدها سایت و گروهای مجازی امروزه ، با توجه به ماهیت و تجربه مدرن و دیجیتالی گروه اکسترا تصمیم بر آن شدیم که کمی از این هیاهوی ها برای پیدا کردن ملک های مورد نظر شما کم کنیم و با آرامش بیشتری بتوانید بهترین انتخاب های ممکن و موارد اوکازیون  را در شهر استانبول و شهرهای جنوبی ترکیه ( آنتالیا و آنالیا ) و در آینده نزدیک در قبرس شمالی ، دبی ، لندن و پاریس داشته باشید .


تورهای اختصاصی

گروه اکسترا با دسترسی به بهترین هتلهای شهر و همچنین پرواز های چارتری توانسته است بهترین و مناسب ترین بسته های سفر را در هر هفته برای دوستانی که قصد سفر با تور ها را دارند ، طراحی کند . تورهای استانبول اکسترا با ایهام از محله های زیبای شهر نام گذاری شده و در هفت گروه اصلی دسته بندی و قیمت گذاری شده است .

تور استانبول با نام پندیک در محدوده قیمت ۱  تا ۲ میلیون تومان در دسته بندی تورهای اقتصادی با خدمات عمومی  

تور استانبول با نام تارابیا در محدوده قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان در دسته بندی تورهای اقتصادی با خدمات عمومی 

تور استانبول با نام شیشانه در محدوده قیمت ۳ تا ۴ میلیون تومان در دسته بندی تورهای تجاری با خدمات عمومی

تور استانبول با نام بمونتی در محدوده قیمت ۴ تا ۵ میلیون تومان در دسته بندی تورهای لوکس با خدمات عمومی

تور استانبول با نام شیشلی در محدوده قیمت ۵ تا ۶ میلیون تومان در دسته بندی تورهای لوکس با خدمات  وی ای پی  

  تور استانبول با نام ماسلاک در محدوده قیمت ۶ تا ۷ میلیون تومان در دسته بندی تورهای لوکس با خدمات وی ای پی 

  تور استانبول با نام لونت در محدوده قیمت ۷ تا ۱۰ میلیون تومان در دسته بندی تورهای سوپر لوکس با خدمات سوپر وی آی پی


راهنمای گردشگری

هر چه قدر که سخت افزارهای هر سفری چون انتخاب پرواز ها ، اتومبیل ها ، هتل ها و حتی همراه داشتن پول کافی  ، مهم است اما راه و روش دانستن و استفاده از این ابزارها به بهترین شکلها برای به دست آوردن بیشترین لذت ممکن نسبت به علاقه هایتان تعریف گردشگری و شاید سفر است . شاید بسیاری از دوستان به طور ذاتی و یا بر حسب تجربه راه و روش لذت بردن از سفرها را به بهترین نحو آموخته اند و نیازی به دانستن انواع گردشگری و بررسی جزئیات آن نداشته باشند . اما همیشه مطالعه و بیشتر دانستن سبب آن می شود که دریچه های جدیدی را به تجربه های گذشته خود پیدا کنیم و در مورد سفر هم جذابیتهای تازه ای را کشف کنیم .سفر اولی ها باید همیشه به یاد داشته باشند که سفر اول مهمترین سفر برای هر شهری است که می خواهند سالها به آن سفر کنند و از دیدن همیشگی آن لذت ببرند . اگر غیر از این پیش برود به حتم شنیده اید که شخصی یا اشخاصی با شهر یا کشوری بعد از سفر برای مسافرت مجدد به آن مشکل دارند . طبیعتا این گروه در گروه سفر اولی هایی قرار می گیرند که نتواسته اند ارتباط صحیحی با مقصد سفر ایجاد کنند . سفر اولی ها کافیست در سفر اول تلاش زیادی برای دیدن همه جا و همه چیز نکنند . چند مقصد گردشگری آسان را انتخاب کرده و دقایق زیادی از سفر را به دیدن و تماشا کردن فرهنگ ، تاریخ و جذابیتهای دوست داشتنی آن شهر کنند،  به جای هیاهوی زیاد در رفتن به این یا آن مرکز خرید یا تماشای همه مکانهای دیدنی بدون توقف !


طراحی و راه اندازی گروه های دیجیتال

با توجه به سالها سابقه و گردهم آمدن گروهی از جوانان متخصص در حوزه دیجیتال . گروه  شرکت های اکسترا در زمینه طراحی وب سایتهای مدرن ، اپلیکیشن های موبایل ، بازی های شبکه ای و کسب و کارهای دیجیتالی و راه اندازی گروه های استارتاپی و بسیاری دیگر ، می تواند مشاوره و خدمات زیادی را در این حوزه به همراهان خود ارائه دهد . برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های تماس ، شبکه های مجازی و ایمیل با ما در تماس باشید .