شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات اکسترا

بند الف - وبسایت اکسترا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه ای قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت میکند .
بند ب - خدمات و محتوای عرضه شده توسط وبسایت اکسترا جهت استفاده در این وبسایت تولید میشوند . هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، متنها، عکسها، نقشه ها، طرحها، لوگو و غیره از این وبسایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه سوء استفاده از مطالب این وبسایت را ندارد . ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وبسایت اکسترا و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است .
بند پ - وبسایت اکسترا به فروش هتل ها و تورها میپردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت .
بند ت - اطلاعات شخصی کاربران در اکسترا کاملاً محرمانه و محفوظ است . اکسترا با تیم دیجیتال و امنیت اطلاعاتی حرفه ای با توجه به ماهیت فنی خود ، تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران میکند .
بند م - کاربران متعهد میشوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح در وبسایت اکسترا وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده کاربران خواهد بود .
بند ج - کاربر متعهد میشود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وبسایت اکسترا تصحیح نماید. در غیر اینصورت این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت .
بند چ - هرگونه سوء استفاده از نام اکسترا یا گروه استانبول اکسترا ، مکاتبه از طرف اکسترا و یا استفاده از نام های مشابه که شبه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاههای رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود. بند ح - وبسایت اکسترا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه ای دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت .
بند خ - در صورت کنسل شدن پرواز چارتر و عدم دریافت بلیط جایگزین از طرف آژانس، مبلغ بلیط به طور کامل استرداد خواهد شد .
بند د - قیمت بلیط چارتر برای نوزاد تا 2 سال، معادل با 10 درصد کل هزینه ی قیمت بلیط بزرگسال است که باید در فرودگاه تهیه بشود .
بند ذ - قیمت بلیط چارتر برای کودکان بین 2 تا 12 سال، برابر با قیمت بلیط بزرگسال است .
بند س - عملیات خرید بلیط در وبسایت اکسترا مشمول مجموعه ای قوانین و مقررات تجارت الکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد میشود که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد .
بند ش - طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی ، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهدهی شرکت هواپیمایی برگزار کنندهی پرواز است .
بند ط - هنگام ثبت نام و رزرو هتل و تور ، نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و اکسترا ، هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر میبایست بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند .
بند ظ - بلیط یا هتل یا تور خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر میباشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد .
بند ک - در قوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کمتر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بلیط کودک را به هیچ وجه نمیتوان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال خرید کرد.
بند ل - پس از انجام پرداخت و تایید هتلها ، تورها و پروازها ، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات بلیط به کاربر پیامک و ایمیل میشود .
بند ن - طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانمهای باردار، افراد مبتلا به بیماریهای قلبی-عروقی، بیماریهای تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز میشوند یا کسانی که از داروهای تضعیف کنندهی سیستم ایمنی استفاده مینمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری میباشد. همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند .