خدمات هتل

خدمات هتل

هتل در سفر بر خلاف تفکر خیلی از توریستها که آن را فقط جایی برای خواب می دانند ، نیست . هتل یعنی تجربه خانه ای لوکس با آزادی عمل و امکانات بی نظیر فرا تر از آنچه در خانه شخصی خود دارید . هتل یعنی چند روزی زندگی کردن خارج از پروسه تکرار و روزمرگی زندگی همیشگی .

ما در گروه اکسترا با سالها سابقه و ارتباط با هتل داران برتر و بر اساس شناخت در حدود ۴۰ هتل از بهترین هتلهای شهر را ، از بین چند هزار هتل موجود برگزیده ایم و این هتلها را در مکانهای مختلف شهر و با بهترین و گوناگونی قیمت ها برای شما انتخاب کرده ایم که البته به شکلی مداوم آنها را به روز رسانی می نمائیم و می توانید در نقشه هوشمند وب سایت از مکان دقیق هتل ها اطلاع پیدا کنید.

هتل های گروه اکسترا با قیمتهایی باور نکردنی برای توریستهایی که قصد دارن برای مدیریت هزینه های خود به جای استفاده از تورها ، هتل مستقیم در شهر رزرو کنند ، بی نهایت انتخاب ایده آلی خواهد بود . یکی از مهم ترین وجه تمایزات هتلهای اکسترا ، خدمات رایگانی است که دیگر همکاران فقط با گرفتن تور به شما خواهند داد و ما در اکسترا ، ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی - گشت شهری رایگان به همراه پذیرایی و بیمه مسافری را به عنوان هدیه به همراهان گرامی اهدا می نمائیم .


چند نکته :
برای اینکه در بین  انواع اتاق و اصطلاحات مربوط به آنها سر در گم نشوید شما را با رایج ترین آنها آشنا می کنیم:


اصطلاحاتی که راجع به ظرفیت اتاق ها به شما اطلاعاتی را می دهند عبارتند از:
اتاق یک نفره ( Single ): اتاقی دارای امکاناتی به منظور اقامت یک نفر
اتاق دو نفره ( Double ): اتاقی دارای امکاناتی به منظور اقامت دو نفر (تخت دو نفره )
اتاق دو نفره ( Twin ) : اتاقی دارای امکاناتی به منظور اقامت دو نفر ( دو تخت یک نفره )
اتاق سه نفره ( Triple ): اتاقی دارای امکاناتی به منظور اقامت سه نفر ( انتخاب نوع تخت ها بر عهده ی مسافر است )
اتاق چهار نفره ( Quadrople ): اتاقی دارای امکاناتی به منظور اقامت چهار نفر ) انتخاب نوع تخت ها بر عهده ی مسافر است)
سوئیت (suite): به اتاق هایی گفته می شود که یک قسمت مختص پذیرایی دارد و پشت قسمت پذیرایی اتاق خواب و یا تخت قرار می گیرد. در بعضی از سوئیت ها، قسمت پذیرایی از قسمت اتاق خواب با پله جدا شده واصطلاحا دوبلکس هستند. وجود سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه در سوئیت ضروری می باشد.
سوئیت جونیور ( Junior Suite ): اتاقی بزرگ است که قسمت نشیمن و خواب آن با یک پارتیشن کوچک جدا شده است اما دو اتاق مجزا وجود ندارد. سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه در این اتاق وجود داد.
اتاق استاندارد ( Starndard Room ): اتاق استاندارد به اتاقی اطلاق می شود که خدمات آن به صورت استاندارد و معمولی می باشد. خدمات اضافی در این اتاق مشمول هزینه های جداگانه است. این اصطلاح تعریفی از ظرفیت اتاق ارائه نمی دهد بلکه تنها به نوع خدمات اشاره دارد.
اتاق برتر (Superior ): اتاقی که خدمات نسبتا خوبی را ارائه می دهد و بهترین چشم انداز را در اختیار مسافران می گذارد.
اتاق لوکس ( Lux) : اتاق های با حد اکثر امکانات که معمولا هزینه ی آنها به هنگام رزرو اتاق از شما گرفته می شود و هر گونه خدمات آنها مشمول هزینه ی اضافی نمی باشد. همچنین این اتاق ها چشم انداز های بسیار خوبی را به شما ارائه می دهند و در بهترین جای هتل قرار دارند.
سرویس اضافه ( Extra Bed ) : در برخی مواقع ممکن است شما بخواهید مازاد بر ظرفیت اتاق از آ استفاده کنید. مثلا برای اقامت ۴ نفر به یک اتاق سه تخته و یک سرویس اضافه احتیاج داشته باشید. در این صورت هتل در ازای دریافت هزینه ای نا چیز امکان اقامت نفر اضافه را در اختیار شما قرار می دهد این خدمت هتل ها سرویس اضافه نام دارد.
تخت خواب بزرگ ( King Size Bed ): اگر فردی قد بلند هستید و یا در میان همسفرانتان فرد قد بلندی می باشد که با سایز های استاندارد تخت خواب ها مشکل دارد می توانید از این خدمت هتل ها استفاده کنید.