خدمات خرید و اجاره ملک

خدمات خرید و اجاره ملک

یکی از بزرگترین چالشهای همیشگی  برای همه انسانها ، موضوع داشتن سرپناه و مکانی برای زندگی بوده  و این نیاز ، ما را به سمت جستجویی همیشگی برای پیدا کردن خانه ها کرده است . خانه جایست که می توانیم فارغ از همه اتفاقات بیرون آن ، با اشخاصی که به آنان خوی گرفته ایم  به آرامشی منحصربفرد برسیم . با این مقدمه و بر همین اساس ما بین هیاهوی و شلوغی همکاران محترم برای یاری رساندن به شما و پیدا کردن خانه یا ملک مورد نظر برای خرید و اجاره ، در صدها سایت و گروهای مجازی امروزه ، با توجه به ماهیت و تجربه مدرن و دیجیتالی گروه اکسترا تصمیم بر آن شدیم که کمی از این هیاهوی ها برای پیدا کردن ملک های مورد نظر شما کم کنیم و با آرامش بیشتری بتوانید بهترین انتخاب های ممکن و موارد اوکازیون  را در شهر استانبول و شهرهای جنوبی ترکیه ( آنتالیا و آنالیا ) و در آینده نزدیک در قبرس شمالی ، دبی ، لندن و پاریس داشته باشید .


بر این اساس یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی املاک را جمع آوری کرده ایم و یک سیستم جستجوی انحصاری بر روی آن طراحی گردید . کاربران این سیستم می توانند به راحتی بدون هیچ پیچیدگی خاصی ، خانه یا ملک خود را با چند انتخاب دقیقا مشخص کرده و به جستجو بپردازند . علاوه بر این با معرفی بهترین سازه های شهرها برای خرید ملک شما را در کمال میل همراهی می کنیم  .


همیشه چالش شبکه های مجازی با دنیای واقعی برقرار است و هر چه قدر فاصله این دو دنیا زیاد شود ، بازدهی آن برای مردم این دنیاها کمتر می شود . در سرتاسر جهان تلاش های زیادی برای از بین بردن یا کم کردن این فاصله انجام شده است که به جذابیت های دنیای مجازی افزوده . در همین راستا ما نیز سعی بر ترکیب کردن و نزدیک کردن آنها در گروه اکسترا و طراحی سیستم جستجوی پیشرفته برای املاک نموده ایم . کافیست کاربران ملک مورد نظر را چه برای خرید و یا اجاره در صفحه جستجو خانه ها درخواست داده و بعد از آن همکاران ما در سازمان بر اساس نیاز دقیق شما بهترین انتخاب ها را از بانک اطلاعاتی خارج کرده و به شکل اختصاصی با شما تماس خواهند گرفت و قرارهای بازدید را به صورت رایگان برای دوستان عزیز برنامه ریزی خواهند کرد .


   اکسترا    

داشتن مشاورانی حرفه ای و با تجربه و البته رایگان برای پیدا کردن خانه یا ملک مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن از جذابیتهای همراه بودن با اکسترا خواهد بود .  اعضای باشگاه مشتریان اکسترا با عضو شدن در این باشگاه از ویژگی های زیادی همچون تخفیف در کمیسیون دریافتی بنگاه ها ، اقامت ، بیمه درمانی ، انجام امور مالیاتی ، ترجمه مدارک ، ثبت نام فرزندان در مدارس و دانشگاه های منتخب شهر ،  مشاوره اختصاصی تجاری ، ثبت شرکت و از همه مهمتر داشتن دوستانی که همیشه می توانید روی آنها حساب کنید ،  بهره مند خواهند شد .


چند نکته :
- شهر استانبول به دلیل داشتن اقتصادی قدرتمند و پویا ،  در ۱۵ ساله اخیر همیشه پر از رشد و پیشرفت بوده و خواهد بود و برای علاقمندان به سرمایه گذاری خارج از ایران چه در خرید ملک و یا راه اندازی بیزنس های گوناگون می تواند اولین انتخاب هوشمندان باشد . ترکیه یکی از ۲۰ کشور صنعتی جهان است و صنعت قلب اقصاد هر کشوریست .
- سندهای مسکونی در استانبول به طور قطعی به خریداران انتقال پیدا می کند و مانند بعضی از کشورهای منطقه چون دبی ۹۹ ساله نیستند .
- کمیسیون آژانس های مسکن ملکی ترکیه در اجاره خانه ها ۱۲ درصد از مجموعه کل یکساله اجاره آن ملک خواهد بود و تعداد بنگاه داران درصد این عدد را بالا نمی برد . ( به دلیل بزرگی کلان شهر استانبول گاهی لازم است چند آژانس مسکن درگیر اجاره یا خرید ملک شما شوند که این تاثیری در کمیسیون دریافتی نداشته و شما در هر صورت ۱۲ درصد قرارداد را پرداخت خواهید کرد . )
- کمیسیون آژانس های مسکن ملکی ترکیه در ۳ درصد قیمت کل ملک می باشد . که با همراهی با گروه املاک اکسترا می توانید همزمان از خدمات درجه یکی برخوردار شوید .